partner - prodoma

Napište nám

Informace o odesílateli
Zpráva
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Vítejte na webových stránkách společnosti Miroslav Sochor podnikající pod obchodní značkou Miroslav Sochor-ČIKOM, která se již roku 1993 specializovala na čištění a údržbu komunikací a tyto služby na základě výběrového řízení od roku 2017 nadále vykonává pro město Třebíč.

Společnost je kapitálově silnou, systémovou a komplexní firmou s významným postavením v třebíčském regionu, kde je její hlavní činností velkoobchod se stavebním materiálem a sanitárním vybavením. Dále působí v rámci celé republiky jako výrobce recyklovaných materiálů drcením a tříděním ze stavebního odpadu a služeb týkajících se výroby drtí a štěrkodrtí v lomech.

Prodejna stavebnin a sanitárního zboží se od roku 2017 stala partnerskou prodejnou společnosti PRO-DOMA, což přináší pro naše zákazníky větší výběr zboží a možnost získat příznivější ceny pro realizaci svých staveb.

Společnost na ulici Žďárského v Třebíči provozuje recyklační dvůr, kde mohou zákazníci uložit stavební odpad, ale také zakoupit stavební materiál jako je písek, štěrk, lomový kámen a další.

V těchto oborech činností se naše společnost snaží uspokojit potřeby a očekávání zákazníků komplexním přístupem s vysoce profesionálním týmem pracovníků. Všechny obory činnosti jsou realizovány v nadstandardní kvalitě s ohledem na životní prostředí, ochranu zdraví a bezpečnost práce.

Na našich stránkách najdete veškeré informace o našich službách a produktech, ať už se jedná o čištění komunikací, prodej stavebnin nebo o naše další služby.

Děkujeme za Vaši návštěvu a těšíme se na spolupráci s Vámi.